شرایط استفاده از خدمات داریکس

کاربر عزیز؛ به داریکس خوش آمدید!
در اینجا ما به شما شرایط استفاده از خدمات داریکس را توضیح خواهیم داد و از شما می خواهیم در راستای فعالیت هر دو طرف، این موارد را در طول استفاده از خدمات داریکس مد نظر داشته باشید. این شرایط استفاده و قوانین، ممکن است در طول زمان و به واسطه اقتضای شرایط، تغییر یابند.

کلاهبرداری
1.در صورت شارژحساب کاربری از کارت احراز نشده، تا زمان احراز کارت مبلغ در بلوکه حساب کاربر باقی می‌ماند. لذا امکان خرید با وجه مذکور تا پیش از احراز کارت وجود ندارد

عدم صحیح احراز هویت
2.در صورت عدم ورود اطلاعات صحیح و تخلف در احراز هویت داریکس حق توقف ارائه خدمات به فرد متخلف را دارد

تعهد
3.کاربران متعهد میشوند تمامی فعالیت ها اعم از خرید و فروش را برای خود انجام میدهند به این منظور که تمامی معاملات به نام شخصی است که در سایت احراز هویت خود را انجام داده است

سلب مسئولیت
4.داریکس به عنوان بستری برای تبادل ارز های دیجیتال هیچگونه مسولیتی در قبال ضرر و زیان در نحوه معاملات کاربران ندارد

حفظ اطلاعات شخصی
تمامی دارایی و اطلاعات شخصی کاربر در داریکس محفوظ میباشد

اخطار
درصورت برداشت دارایی و ارز های خود از داریکس،مسئولیت ارائه آدرس صحیح و کامل کیف پول مقصد به عهده کاربر میباشد

سن قانونی
درصورتی که کاربر به سن قانونی نرسیده باشد (18سال کامل شمسی) داریکس از ارائه خدمات به ایشان اجتناب مینماید مگر با دخالت ولی خاص یا یک قیم قانونی صورت بگیرد

زمان پاسخگویی
مدت زمان پاسخگویی به سوالات مشتریان و تیکت ها بین 10 دقیقه تا 3 ساعت می باشد. توجه داشته باشید که درصورت اعلام مشکل در معاملات ، تیم پشتیبانی داریکس در سریعترین زمان بررسی را انجام می دهد لذا زمان حل مشکل ممکن هست با توجه به ابعاد مشکل کم یا طولانی گردد.در صورت بروز مسئله جدی میتوانید با شماره های اضطراری پشتیبانی تماس حاصل فرمایید .

قوانین و مقررات گفت و گوها
رعایت اصول اخلاقی برای داریکس همیشه امری ضروری و مهم بوده ،همچنین رعایت اصول اخلاقی توسط کاربران نیز از اهمیت بالایی در روند پشتیبانی برخوردار می باشد.

سایر نکات و قوانین

امنیت
جهت امنیت و جلوگیری از سوءاستفاده از حساب کاربران، در صورت نیاز، تیم پشتیبانی داریکس با کاربر تماس صوتی و یا تصویری خواهد داشت. در تماس مذکور هیچگونه اطلاعات شخصی از قبیل رمز ورود به حساب کاربری و رمز کیف پول شخصی از کاربر خواسته نمی‌شود.

کاربر متعهد است که بر عملکرد و فعالیت های اشخاص ثالث ، زیر مجموعه ها و دسترسی ها و امنیت حساب کاربری خود و حفظ اطلاعات و مشخصات ورود کنترل داشته باشد، در هر حال مسئولیت نقض تعهدات برعهده صاحب حساب کاربری خواهد بود.

کاربر متعهد می گردد که مسئولیت کامل مسائل امنیتی و افشای اطلاعات حساب کاربری خود را برعهده گیرد و تمام قوانین استفاده از داریکس را قبول نماید.

قانون احراز هویت

متن قرارداد ( اینجانب …. قصد خرید ارز های دیجیتال از سایت داریکس به ادرس Darikx.com را دارم. ) را روی کاغذ نوشته به همراه کارت شناسایی و به صورت سلفی برای ما ارسال کنید.

تمامی موارد و شرایطی که مطالعه فرمودید، در تاریخ 13 دی ماه سال 1400 وضع شده است. فعالیت های شما در هر زمان، با شرایط استفاده همان زمان تطابق داده شده و بررسی خواهد شد؛ لذا با این وجود قوانین فوق در آینده امکان بروز رسانی و تغییر را دارند.

از اینکه برای معاملات حرفه ای خود داریکس را انتخاب کرده اید کمال تشکر را داریم و امید داریم با رعایت موارد بالا، بتوانیم برای شما و سایر کاربرانمان، محیطی عالی و رو به پیشرفت بوجود بیاوریم.

باتشکر از همراهی شما؛ مدیریت صرافی داریکس